Dochodzenie odszkodowań

prawo karne kancelaria adwokacka
Prawo rodzinne
Październik 28, 2015
Prawo cywilne
Marzec 24, 2017
Dochodzenie odszkodowań to jedna z dziedzin prawa, w której jesteśmy wysoce skuteczni. Nasza kancelaria prawna reprezentuje Klientów w sprawach o odszkodowanie na każdym etapie postępowania. Udzielamy porad prawnych i zajmujemy się kompleksowym rozwiązaniem problemów związanych z wypłatą zaniżonego odszkodowania. Jesteśmy po to, a by Państwu pomóc.Odszkodowanie jest formą zadośćuczynienia pieniężnego za spowodowanie wypadku, lub sytuacji zagrażającej życiu i wyrządzenie tym samym szkód na rzeczy lub na osobie. Odszkodowanie należy się osobie poszkodowanej, niezależnie od wymiaru szkody. Jeśli uszkodzony został samochód, wysokość odszkodowania powinna pokrywać koszty napraw lub kupna nowego pojazdu. W przypadku gdy osoba poszkodowana doznała poważnego uszczerbku na zdrowiu, odszkodowanie powinno zrekompensować koszty leczenia i rehabilitacji, a także brak możliwości zarobkowania, w sytuacji gdy w wyniku poważnych obrażeń, osoba ta straciła pracę.

W wielu prowadzonych przez Kancelarię Actum sprawach okazywało się, że instytucje wypłacające odszkodowanie, znacznie zaniżały jego wysokość, wykorzystując trudną sytuację poszkodowanego. Osoby poszkodowane często decydują się na przyjęcie odszkodowanie w takiej postaci, chcąc jak najszybciej rozwiązać daną sprawę i zaspokoić chwilowe potrzeby swoich bliskich. Takie postępowanie jest błędem i prowadzi do wielu nadużyć. Dlatego też nasza kancelaria adwokacka zajmuje się dochodzeniem odszkodowań, dla Klientów, którzy ponieśli poważne straty w wypadku i nie otrzymali stosownej rekompensaty pieniężnej.

Prowadzimy sprawy związane z:

  • odszkodowaniem za wypadek komunikacyjny;
  • odszkodowaniem za wypadek przy pracy;
  • odszkodowaniem za błąd medyczny;
  • odszkodowaniem za wypadek rolniczy;
  • odszkodowaniem za śmierć osoby bliskiej;

Jesteśmy skuteczni i profesjonalni. Ustalamy przejrzyste reguły i przygotowujemy indywidualny plan działania dla Ciebie. Cechuje nas wytrwałość i zaangażowanie, w każdą prowadzoną sprawę. Kancelaria Actum to doskonały wybór dla osób poszukujących doświadczenia i wiedzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona używa plików cookies
Ok